Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Sürpriz misafirleriniz olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve karar vermek için acele etmeyin. Şimdilik olayların gelişmesini izleyin. Farklı çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bu arada bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Bir arkadaşınızın partneri, onu küçük düşürmeye çalışacak ve siz de bu sorunu çözme ihtiyacı duyacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu dışadönük hareketlilik ve sosyal canlılık getiriyor. Hayata daha pozitif bakabileceğiniz bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda oldukça verimlisiniz. Üst üste edindiğiniz başarılar göz dolduruyor. Konuşmalarınız ve tavırlarınızdan dolayı insanlar arkanızdan itici diye bahsedebilirler. Dikkatli olmanız gerek.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjinizi daha çok ailenize ve ev konularına ayırmanız gerekiyor. Bu dönemde ailenizi ihmal etmeyin ve ne kadar yoğun olursanız olun onlara gereken ilgiyi gösterin. Ailenizle olan çekişmelerinizi idare etmeniz kolay olmayabilir. Agresif tutumlardan kaçının.