Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

23 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi parasal konulara yöneltecek ve bütçe hesapları yapacaksınız. Yatırım araçları ve kazanç sağlamayı düşündüğünüz konulara yönelik girişimler beklediğiniz kadar verimli olmayabilir. Moralinizi bozmayın ve aceleci davranmayın. İsteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik bugün sabırsız ve telaşlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Gelişmeleri akışına bırakın ve çevreniz ile ilgilenin. Özellikle doğanın içinde olmak, hareket halinde bulunmak sizi karamsarlıktan uzaklaştıracak. Böylece fırsatları anlamanız ve kullanmanız mümkün olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Yıldızlar sizin yanınızda olmayacak, ancak Ay doğru tavrı belirleyecek ve partnerinize karşı doğru şekilde davranmanızı sağlayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Henüz yeniay doğmadığı için bugün koşullar yorucu ve sıkıştırıcı olabilir. Bugün sorumluluklarınız ve ailenizle ilgili işlerle daha çok uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ticaretle uğraşan Teraziler işlerinizde geçici durgunluk yaşayabilirsiniz. Ödemelerinizi bir plan içine dahil edin. Yeni yatırımlar içerisine girmeyin.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar, yeni planları devreye sokabilir. İş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel ve önemli kapılar aralayacak.21 TEMMUZ 2017 TERAZİ BURCU YORUMU