Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor ve buna bağlı olarak duygularınız da hareketli... Hormonlar davranışlarımızı yönetiyor ve Ay_da vücudumuzdaki bütün sıvıları ve salgıları yönetiyor. Bu nedenle davranışlarımızı denetlemek zor. Fakat Ay gibi hareket halinde olmak rahatlatıcı ve bugün siz de hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle havadar yerlerde bulinmak, cemiyet hayatı, sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada duygularınızın değişiyor olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle tutkuyla bağlandığınız şeylere yönelik değiştirici olaylar sarsıcı olabilir fakat bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde haliniz değişecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişimin arttığı zamanlar olabilir. Hareketlilikten dolayı işlerinizi yetiştirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizin de gündeminizi etkileyebilir. Ticari konular gündeme gelebilir. Bazı işlerinizde dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz konularda araştırmalar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AKLINIZA koyduğunuz her şeyi yaşama geçirmek için gerekli tüm alt yapıya sahipsiniz. Ancak yeniliklere pek açık değilsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Öğrendiğiniz konuları daha sağlam bir zemine oturtmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde his dünyanız katı ve sorumlu çalışabilir. Esnek işbirlikleri işinizi kolaylaştırabilir.