Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

15 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve bilincinizin derinlerinden yükselen iyi duyguları sevdikleriniz ile paylaşacaksınız. Bu arada olaylara ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bakış açınız değişiyor ve kendinizi daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Radikal değişiklikler yapmak isteyenler şimdi isteklerini gözden geçirebilir ve eskiden zor gelen her ne var ise artık size daha kolay gelebilir. Akşama doğru sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular sizi rahatsız edebilir. Ortaklı konularda mücadele gerektiren koşullar oluşabilir. Günün ikinci yarısında sorumluluklarınız artabilir. Uğraştığınız işlerde başarı elde etmek isteyebilirsiniz. İşle ilgili yolculuklar gündeme gelebilir. Olayları daha iyi görmeniz için fırsatlar oluşabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İNATÇILIĞINIZ üstünüzde. Böyle bir ruh hali gün içinde hem mutlu hem de keyifsiz olaylarla karşılaşabileceğinizi gösteriyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatı farklı noktalardan okuyacağınız, etrafınızda olup biten olaylardan etkileneceğiniz bir hafta içindesiniz. Parasal konularda ters tepkiler vermekten kaçının. Aile ilişkilerinizi bu hafta zorlamayın.