Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hareket halinde olmak moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltecek. Ayrıca farklı kalabalıklar, dostlarınız ile birlikte olmak ve ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olacak ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi heyecanlandırabilir ve daha önce farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Daha iyimser ve anlayışlı bir tavır içine girdiğinizi hissedebilirsiniz ve size daha önce zor gelen konulara yönelik bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Yakınlarınızın yaşadığı ilişkilerden etkilenebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Eğer düzgün bir ilişkiniz varsa, birlikte geçireceğiniz gelecek konusunda önemli tarihler belirlemek için şahane fırsatlar yakalayacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenebilirsiniz Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sezgi gücünüzle karşı cinsi çok iyi tanıyorsunuz. Rahat tutumunuz uyumlu birlikteliğe engel olabilir. Onu tanımadan karar vermeniz en büyük hatanız. Önce iyi tanıyın. PARA: İş hayatınızla ilgili kârlı bir güne başlıyorsunuz. Yeni atılımlarınız moralinizi yerine getirecek. Ancak size karşı falso yapmaya çalışan birileri de çıkabilir. SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat göstermeniz gereken gündesiniz. Soğuk yiyecekler sıhhatinizi bozabilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması, sosyal çevre konularınızı hızlandırabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi etkileyebilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 TERAZİ BURCU YORUMU