Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 Ağustos 2021 Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Sürprizler ve ilginç karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Aslında bakış açınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Eskiden sizi rahatsız eden olayların ve kişilerin artık sizi fazla rahatsız etmediğini anlayabilirsiniz. Özgürlük, keşifler ve farklı ortamlar ilginizi çekecek ve seyahat programları yapacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte tatil programları yapabilirsiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olabilir ve ortaya çıkan karmaşadan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak duruma farklı açıdan bakabilirseniz, hem çevrenizi, hem de kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Belki de internet üzerinde birileriyle tanışma imkanı yakalayabileceksiniz. Dikkatli olun, çünkü bu insan size anlattığından daha farklı biri çıkabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız zihinsel süreçler olabilir. Çalışma hayatınızda yeni fikirler gündeme gelebilir. Mücadele ettiğiniz konularda tek kaldığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde abartılı tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle yaptığınız görüşmelere önem vermelisiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız adam... Duygularınızı ifade etmekte güçlük çekmemenize rağmen kendinizinkine zıt bir fikir gördüğünüzde hemen güçlü bir patlama savuruyorsunuz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime yönelik yönlerinizle hayatınızda istediklerinizi yapabilir, sosyal ortamlarınızda mantıkla ve güzel işbirlikleriyle hareket edebilirsiniz. Düşüncelerinizde olayları gözünüzde büyütmeyin.