Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

01 Ekim 2021 Terazi burcu yorumu

İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve günün ilk saatlerinde karşılaşacağınız olaylar sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hayatınızdaki erkeklerin desteğini alacaksınız. Babanız, erkek kardeşiniz, erkek çocuğunuz, erkek akraba ve arkadaşlar, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Hareket halinde olmak ve yeni atılımlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bazı olayların değiştirici etkisi ile tarzınız ve hayata bakış açınız değişebilir. Ve kendinizi yenilemeyi başarabilirseniz, ilginç fırsatları değerlendirebileceksiniz ve yeni atılımlarda bulunacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını arkadaşınıza devretmeye ne dersiniz? Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşkta ve çocuklarla ilgili konularla daha ilgili olabilirsiniz. Ancak aşırı duygusal tepkiler içinde de olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün yaşamınızda bir takım değişikliklere yer açarak özellikle iş veya ev değişikliliği sizleri mutlu edecek. Akşam saatlerinde ki yorgunluğunuz bu değişim için değer. Ailenizle birlikte olmak sizlere mutluluk vermekte.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

30 EYLÜL 2017 TERAZİ BURCU YORUMU