Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

06 Ekim 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve şimdiye kadar düşünmediğiniz ölçüde derin düşünebilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi konular ile ilgilenebilir ve çeşitli kitaplar veya ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Özellikle güçlü ve etkileyici kişiler ile tartışmalardan uzak durun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Meydana gelen olaylar düşüncelerinizi tamamen değiştirmenize neden olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konularda çok fazla sorumluluk alıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Karşılıklı uyumu yakalamak zor gelebilir. Sözleşmeler konusunda çaba göstermeniz gerekebilir. Finansal gereksinimleriniz sizi zorlayabilir. Gün içinde sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal ihtiyaçlarınız arttı. Maddi baskılar hissedebilirsiniz. Fakat şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi başaracaksınız. Daha önce itibar etmediğiniz konulara şimdi daha farklı açılardan bakarak olayları şansa çevirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Buna karşılık direnç göstermeyin.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunayda özel ilişkilerinizde ve sevdiğiniz insanın hayatında oluşan beklenmedik olaylar, sizin hayatınızı da hassaslaştırabilir. Önemli kararlar arifesindesiniz.