Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Kasım 2021 Terazi burcu yorumu

Her zaman yaptığınızdan daha farklı şeyler yapmak isteyebilir, ilginç organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Yurt dışı ve yabancı ülkeler ile ilişkileriniz yoğun olabilir fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizin beklediğinizden daha farklı davranabilirler ve siz de bu durumdan etkilenebilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği ile olaylara bakış açınızı değiştirmeniz mümkün. Bu arada bir yabancıya aşık olabilirsiniz fakat hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Detaylar ile fazla ilgilenmeseniz iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde daha iyimser olacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Size yakın biri sizin ustalıkla üstesinden gelebileceğiniz cazip bir teklifte bulunacak. Hatta, görünürde daha fazla kazanç var. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay, bugünlerde zaman alan işlere ve başkalarına ait durumlara işaret etmekte. Başkalarının parasal durumları ile ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Ortaya çıkan bir borç veya ödeme sizi sıkabilir. Parasal konularda dengeyi iyi sağlamaya çalışın.