Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Aralık 2021 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar sırasında hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Farklı ortamlar ve değişik çevreler dikkatinizi çekecek. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olmalısınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yapabilirsiniz ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bu arada sorunları büyütmekten kaçının. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve ilişkilere daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Uğun uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için başkalarından destek alabilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeylere yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işlerle uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönemde sizi harekete geçiren insanlara her zamankinden daha çok ilgi duyuyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz işlerde istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz.