Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

01 Ocak 2022 Terazi burcu yorumu

Gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Nedenini anlamadığınız bir kaygı içine girebilir ve kaybetme telaşını yaşamış olabilirsiniz ve bugün yaşadıklarınızı ayrıntılı bir biçimde gözden geçirmeniz mümkün. Bu arada detaylara takılı kalmayın ve olayları çok fazla büyütmeyin. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar, iddiacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalı ve tartışmalardan uzak durmalı... Sabırsız ve kararsız olabilirsiniz... Sağlığınıza özen gösterin ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Seyahatler sizi rahatlatabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni yılın ilk gününde hedeflerinizi düşünmek sizi motive edebilir. Ailevi konularla da göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. Gün içinde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta iş hayatınızda önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Aile yaşantınızı iyi organize edin, yapılması gereken görevlerinizi ihmal etmeyin.