Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Ocak 2022 Terazi burcu yorumu

Çok hareketli bir gün geçireceksiniz. Ani kararlar ve iletişim konusunda ortaya çıkan karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Bugün dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Zihinsel faaliyetiniz artacak ve kendi düşüncelerinizin hızına siz bile yetişemeyeceksiniz. Bu arada çevrenizdeki kişilerin düşünce ve davranışlarının yavaşlığından veya anlamadıklarını düşünerek rahatsız olabilirsiniz. Ancak siz de yanlış anlamış olabilirsiniz... Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve olayları fazla zorlamayın. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Gün içinde arzu ettiklerinizi başarabilmek için organize olmanız gerekebilir. Bu konuda etrafınızdaki insanların desteğini alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz tamamlanabilir. Duygusal konularda kendinizi zorlayabilirsiniz. Farklı konulara ilginiz artabilir. Bu konularda araştırma yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda keyifli etkiler altında olacaksınız. Yaratıcılığa dayalı işlerde bir partnerle ilerlemek size daha kolay gelebilir. Maddi konularda kolay parlamaya açık olacaksınız.