Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

12 Şubat 2022 Terazi burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İleriyi odaklı olacaksınız ve sonuç almanız uzun sürmeyecek. Koşullarınızı iyi belirleyeceksiniz ve daha cazip bir iş pozisyonuna sahip olmayı amaç edineceksiniz. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eviniz ile ilgili tamamlanması gereken konuların ön plana çıktığı bir gün. Öyle ki, eviniz için işinizden ekstra vakit ayırmanız gereken durumlar bile oluşabilir. İş ile ilgili durumlarda bazı sıkışmalar ya da ertelemeler yaşanabilir. Aile fertlerine biraz daha hoşgörülü davranırsanız kârlı çıkan siz olabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde evde gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Başkalarına hizmet etmekten mutlu olacaksınız. Birkaç hafta boyunca kilo almaya meyilli olabilirsiniz.