Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

14 Şubat 2022 Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Sürprizler olabilir ve bilinçaltınız uyanabilir. Şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. İlginç gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Böylece isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve beklemediğiniz durumların ortaya çıkması ile birlikte bilinçaltınız uyanacak. Hırslı ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Çocukluk günlerinizi ve anneniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve karşılaştığınız olaylar keyfinizi yerine getirecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün saat 08:43’ten 18:11’e dek Ay boşlukta. Gün içinde kariyer konularında bazı olumsuzluklar ve stres yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle ailenize karşı davranışlarınızda daha hoşgörülü olmaya gayret edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sizi iyi hissettirecek koşullar oluşmakta. Çocuklarınızla birlikte olabilir ya da yaratıcı faaliyetler içinde bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Büyüklerinize sevginizi göstermekten korkmayın. Yapılması gereken işlerinizi toparladıkça kendinizi daha şanslı ve iyi hissedeceksiniz.