Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

27 Şubat 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eski isteklerinizi hatırlayacaksınız ve duygularınız derinleşecek. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve artık değiştiğinizi düşünebilirsiniz. Çünkü eskiden ciddiye aldığınız konuları artık önemsemediğinizin farkına varabilirsiniz ve çok başka şeylerin önem kazandığını anlayabilirsiniz. Beklentileriniz değişiyor ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi fazla zorlamayın...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyfinizin ve neşenizin yerinde olduğu bir gün olabilir. Birçok arkadaşınızla görüşebilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir grup organizasyonuna davet alabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler elinize geçebilir. Fakat elinize geçen parayı keyifleriniz için harcama eğiliminde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bugün, ailenizdeki insanların sağlığıyla ilgilenmaniz gerekecek. Günlük işleriniz için gereken gücü kendinizde bulacaksınız.