Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

28 Şubat 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eski isteklerinizi hatırlayacaksınız ve duygularınız derinleşecek. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve artık değiştiğinizi düşünebilirsiniz. Çünkü eskiden ciddiye aldığınız konuları artık önemsemediğinizin farkına varabilirsiniz ve çok başka şeylerin önem kazandığını anlayabilirsiniz. Beklentileriniz değişiyor ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi fazla zorlamayın...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Sevgilinizle vakit geçireceğiniz için canınız hiç sıkılmayacak ve bu dönem romantik ve yoğun duygularla geçecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşle ilgili destekler alabileceğiniz, sosyal gruplar içindeki kişiler tarafından yardım görebileceğiniz bir gün içindesiniz. İşinize verdiğiniz emeklerin hoş ve moral yükseltici şekilde karşılığını alabilirsiniz. Fikirlerinizi arkadaşlarınıza ve iş çevrenize kabul ettirebilir, kendinizi dinletebilirsiniz. Bugün işten yana kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal hayatınızı hareketlendirecek ve isteklerinize hizmet edecek planlar yapabilirsiniz. Toplum içinde nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz. Enerjinizi toplamalısınız.