Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi canlı ve iyi hissedeceksiniz. Dikkatinizi isteklerinize yöneltecek ve sizi zorlayan durumlara yönelik sevgi ve anlayış ile bakacaksınız. İstekleriniz sizi zorluyor olabilir ancak bugün daha yapıcı ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Moraliniz yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Dostlarınız ile görüşebilir, sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Dışarda olmak ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak ve geriliminizin dağıldığını hissedeceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İş alanında büyümenizi sağlayacak bir fırsat sizi heyecanlandıracak ve mümkün olduğunca iş yapmanıza teşvik edecek. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eğitimleri planlamaları yaparak geçireceğiniz bir gün olabilir. Kendi düşüncelerinizi yaymak isteyeceğiniz ve inandığınız şeyleri savunacağınız bir gündesiniz. Esnek düşünce yapınızla her işin kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Hayallere dalıp dikkatsizlik yapmamaya özen göstermelisiniz. Öğrenmek istediğiniz bir konuya merakınızın çok arttığı bir gün olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişiminiz yüksek akacak. İş yaptığınız insanlara karşı sabırsız bir tutum içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan herkese yardım etme çabası sizi zorlayabilir.