Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Mart 2022 Terazi burcu yorumu

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde uyanabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel açıdan gerilim hissedebilirsiniz ve huzursuzluk duyabilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Dikkatinizi dış dünyaya yöneltecek ve çevrenizde olup bitenler ile ilgileneceksiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ve sevdikleriniz ile ilgilenebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler keyfinizi yerine getirecek. Dostlarınızın daveti ve ilgisi moralinizi yükseltecek ve gerilim hissettiğiniz konu ile ilgili bakış açınız değişecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Burcunuzun güçlü olduğu bire bir iletişim becerisi bugün oldukça işinize yarayacak. Bugün eşinizle ya da ortağınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi bulmanız çok kolay olmayabilir. İlişkilerde normalden daha açık sözlü ve cesur olabilirsiniz. Açık düşmanlarınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edeceksiniz. Bugün, iş alanlarınızdaki yoğunluklarınız sizi yoracak.