Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

03 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Güne gerilimli duygular ile başlayabilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik kayıplar, kazançlar ve beklediğiniz gelişmelerin farklı yönde olması sizi rahatsız edebilir ve gerilim hissedebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek size zor gelebilir fakat istekleriniz ile ilgili duygularınız giderek yoğunlaşabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteğini alacaksınız ve böylece geriliminizi dengelemeyi başaracaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Yıldızlar açılmanızı ve ufak sorunlarla yüzleşmenizi öneriyor; bunu yapmak gelişmenize yardımcı olacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularınız ön planda olabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularla ilgili daha fazla şey öğrenmek için araştırma içinde olabilirsiniz. Bu konuda harcamalarınız artabilir. Yeni gelir kaynakları yaratmak isteyebilirsiniz. Alım satım konuları gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insandan baskı görebileceğiniz ve bu baskıya tepki vereceğiniz bir gün olabilir. Aile hayatınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi kontrollü kullanmalısınız.