Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Hareket halinde olmak geriliminizi azaltıyor fakat duygularınızı denetlemeniz bugün biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylara ve kişilere duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve yapıcı davranmak için gayret gösterin. Özellikle sizden daha farklı görüşe sahip olan ve yaşam tarzı sizden farklı olan kişiler ile ilişkilerinizde daha tedbirli davranmanız gerekiyor. Marjinal kişiler size çekici gelebilir fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. İsteklerinizi ve kararlarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton’la birleşen Ay, ev ve ailevi konularda huzursuzluklar getirebilir. İfade edilemeyen duygular yüzünden zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi yönden kendinizi güçlü ve istikrarlı görebilirsiniz. Aile hayatınızda özellikle sevdiğiniz insanın ailesine karşı daha anlayışlı olmaya çalışın.