Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

14 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

İçinizde güçlü duygular ve arzular hissedebilirsiniz. Geçmişte sizi öfkelendiren olayları hatırlayıp duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor ve bunu başarmanız biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi, anneniz ile yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Fazla derinleşmeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Üstelik yarın meydana gelecek olan Dolunay sizin burcunuzda oluşacak. Karar değiştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için uygun zaman değil.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Bugün çok tutkulu olacaksınız. Bekarsanız, yalnızca bir bakışınızla bir kişiyi tavlayacaksınız; eğer ilişkiniz varsa çok tutkulu bir gece sizi bekliyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün aşkta ve beraberliklerde daha samimi davranmak gerekebilir. İlişkilere önem verebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda fedakâr etkileriniz devrede. Gerçekçi olmaya özen gösterin. İş alanlarınızda dağılma etkisine karşı dikkatli olun. Maddi konularda başarılı adımlar atılabilir.