Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve en derin istekleriniz uyanacak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak bugün yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zaman değil. Çünkü bugün meydana gelen Ay Tutulması sizin burcunuzun üzerinde oluşuyor. Özellikle 16-22 Ekim günleri arasında doğmuş olanlar bu tutulmadan doğrudan etkileniyorlar. Geçmişte yaşadığınız olaylar ve özellikle çocukluk günleriniz, anneniz ile aranızda geçmiş hatıralar duygularınızın derinleşmesine neden olacak. Sizin için değişim, dönüşüm zamanının geldiğini işaret ediyor, bu tutulma...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Yeni tanıştığınız bir kişiyle flört edecek ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar gelişme kaydedeceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün eşinizle ve yakınlarınızla daha fazla ilgilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat edin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Az tanıdığınız insanlarla yaşadığınız iletişim konusundaki aksilikler ve sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özel hayatınızda karar almak istiyorsanız birkaç gün daha beklemeniz size fayda sağlayabilir