Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Nisan 2022 Terazi burcu yorumu

Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Sorumluluk almaktan kaçınarak, başkalarına yığmaya çalışabileceksiniz, fakat patronun bunu fark etmeyeceğinden emin olun. Çok duyarlı olacaksınız ve sevgiliniz parasal problemleri olan bir arkadaşınıza yaptığınız düşünceli bir jeste olumlu bir tepki verecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız renklenebilir. Eğitsel konularda daha fazla çalışma yapabilirsiniz. Ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. İşlerinizdeki teknik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Geleceğe ait konularda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Yaşanan değişiklikler keyfinizi kaçırabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir. Ailevi konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme “Merhaba” diyorsunuz.