Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 Mayıs 2022 Terazi burcu yorumu

Ani değişiklikler meydana gelebilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Bilincinizin derinliklerinden yükselen farklı isteklerin zorlayıcı etkisiyle sabırsızlık ve gerilim hissedebilirsiniz. Gün ortasında karşılaştığınız olaylar duygularınızı derinden etkileyip duygusal dalgalanmalar yaşamanıza neden olsa bile yapmak istediğiniz konulara yönelik kararlılığınız devam edecek. Skandallardan uzak durun ve özellikle güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Güçlü kişileri bugün karşınıza almayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Her şey yolunda gittikçe kendinizle gurur duyacaksınız. İlişkiniz uyum içinde ve dengeli olacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İşleriniz ile ilgili plan ve projelerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalı, kolaylaştırmak için fikirler üretebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte alternatif planlar yapmak uğraştığınız işler yönünden faydalı olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda fedakâr etkileriniz devrede olacak. Gerçekçi olmaya özen gösterin. Günlük işlerinizde ve düzeninizde dağılma etkisine karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.