Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

22 Mayıs 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili, gelişmelerle ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işlere, estetik katmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden, doyum alabilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli planlar yapmak, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Lüks olan her şey ilginizi çekebilir. Harcamalarınızda dengeyi kurmanız, sizi finansal sıkıntıdan kurtarabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kimliğinizi yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret ve medyada ortaya koyacaksınız. Bir kurs ya da seyahat hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir.