Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Haziran 2022 Terazi burcu yorumu

Tahammülsüz ve sabırsız olduğunuz bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik gerilim hissedebilirsiniz ancak harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir. Olabileceklerden daha fazlasının peşinden koşarsanız, olabilecek projeler dahi olmaz. Biraz makul olun ve kendinizi fazla zorlamayın. Ayrıca bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Yaşantınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri bir kez daha gözden geçirin ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş ortamında dengeli ve objektif olmaya özen göstermeye çalışabilirsiniz. Ancak bugün fedakarlıklar ve hassasiyetler sizi oldukça yorabilir ve zamanınızı alabilir. Kendiniz haricinde devamlı başkalarını düşünüp, onlar için emek harcamaya meyilli olmanız mümkün. Bu durum sizin için yıpratıcı olabilir. Düşünmek ve sınırlarınızı belirlemeniz için kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Öğleden sonra iş alanlarınızda ve günlük hayat düzeninizde rahat ve etkili hareket edeceksiniz. Esnekliğiniz aynı anda birçok işi toparlamanıza ve rahatlamanıza neden olabilir.