Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Temmuz 2022 Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik çok büyük projeler yapabilirsiniz. Özellikle radikal değişiklikler yapmak isteyenler araştırmalarını derinleştirebilir ve şimdiye kadar bilmedikleri gizli bilgilere ulaşabilirler. Bu arada güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Ancak tedbirli olun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün dostlarınızı arayabilir veya dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşmak ve geleceğe yönelik projeler yapmak keyfinizi yerine getirecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Yeni tanıştığınız kişilerle dışarı çıkmak için mükemmel bir fırsat yakalayacaksınız. Sevgilinize yalan söylememeye dikkat edin, sizin her adımınızı kontrol edeceğini siz de biliyorsunuz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir. Ortak para konularında planlarınız istediğiniz gibi olmayabilir. Size kriz yaratacak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle veya sevgilinizle zaman geçirmek ve uyumlu olmak önemli olacaktır. Dengeyi kurabilmek için inişli çıkışlı duygularınıza dikkat etmenizde yarar vardır.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tamamlamanız gereken günlük işleriniz için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Kendinize güvenmeli ve sevdiklerinizden yardım talep etmelisiniz. Hızlı bir hafta sizi bekliyor.