Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2022 Terazi burcu yorumu

Olayların çok hızlı değiştiğini düşünebilirsiniz. Aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Daha hızlı olmaya çalışmayın. Şu aralar çevrenizdeki herkes size çok yavaş gelebilir ve tahammülsüz olabilirsiniz. Bugün alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yeni sorumluluklar alabilir ve daha çok kazanmak isteyebilirsiniz. Özellikle şu aralar parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcamalarınıza özen gösterin ve yatırım yaparken bütçenizi çok fazla aşmamaya gayret gösterin. Olabileceklerden daha fazlasını istediğiniz bir dönem. Makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sevdiklerinizin desteğini almak, kendinize olan güveninizi yükseltecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ani kararlar almamaya çalışın ve her hareketten önce dikkatlice düşünün. Çabalarınıza gölge düşürebilirsiniz. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sizin kontrolünüzde olmayan dışsal koşullar ağır basıyor. İlişkilerinizde ve evlilik hayatında daha duyarlı olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

5 TEMMUZ 2018 TERAZİ BURCU YORUMU