Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2022 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize ve isteklerinize yöneltebilirsiniz. Öğleden sonra duygularınız derinleşebilir. Fakat yapmanız gereken işler ile ilgilenecek ve plan ve programınızı gözden geçireceksiniz. İletişim trafiğiniz hareketlenecek. Alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandırabilir. Farklı ortamlar, eğlenceli organizasyonlar ve birbirinden farklı kişileri bir araya getiren büyük organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Ayrıca davetlere katılmanın dışında çeşitli organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve hatta organizasyonu yapan kişi olabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Satürn sayesinde çevrenizi testten geçirmeye devam ediyorsunuz. Sistemli ve tutarlı duygulardan yanasınız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Venüs'ün geri hareketini düşünerek, evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı gelişmeler istediğiniz veya beklediğiniz şekilde olmayabilir. Ancak, olaylar yatıştığında aslında her şeyin daha önce olduğundan daha iyi bir konumda olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Dolayısıyla boşuna demoralize olmayın.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı para konularıyla ilgili iletişimde olacağınız kişiler var. Yatırımlarınız konusunda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Başkalarında gelebilecek haberlere karşı hazırlıklı olun. Gün içinde dengeli davranamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde daha akılcı kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Başarı... Büyük istekler ve güçlü beklentiler içine girerseniz yarın nasıl kurtulacağım soruları ile baş başa kalabilirsiniz. Bunun için ilk yapacağınız şey söz vermeyin.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada bulunacağınız yerlerde parasal konulara kolay moraliniz bozulabilir. Negatif etkilerden uzak durmaya çalışın, olayları kafanızda büyütmeyin.