Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

22 Eylül 2022 Terazi burcu yorumu

İyimser duygularınızın uyandığı ve gelecekle ilgili kaygılarınızın azaldığını hissedeceğiniz bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular hissetmeye başlıyorsunuz. Bugün çeşitli davetlere gidebilirsiniz ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada ilişkilere bakış açınız değişiyor ve daha iyimser bir tavır içine giriyorsunuz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara dahi yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Ancak bu alanda biraz daha gerçekçi de olabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapmak istemeniz mümkün. Yurt dışı bağlantılı olaylar ile ilgilenebilirsiniz. Çevrenizde keyif aldığınız kişilerin olması sizi mutlu edecektir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Organizasyon becerinizin yoğun olduğu bir gün. Merkür Güneş kavuşumu huzur bulduğunuz, iç dünyanızı anlayıp ifade edebildiğiniz yeni imkanlar getiriyor. Bugün tutamayacağınız sözler vermeyin.