Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

12 Ekim 2022 Terazi burcu yorumu

İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ancak son zamanlarda olmadığınız kadar rahat davranacaksınız. Yeni tanışacağınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilir, farklı çevrelere girebilirsiniz. Hatta yaşam tarzından hoşlanmadığınız kişiler bile bugün gözünüze güzel görünebilir. Bu arada hayatı ve yaşadıklarınızı fazla sorulamayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir fakat duygularınızı yansıtmaktan kaçınmalısınız. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlara ulaşabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında elinizdekileri daha iyi değerlendirmelisiniz. Hareket ve iletişiminizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı programlara dahil olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Romantik ilişkilerde ani gelişmeler olabilir. Bir süredir beklediğiniz haberler, ani gelişen olaylarla açığa çıkabilir. Günün ikinci yarısında yatırım imkanları, finansal konularda gelişmeler, beklentilerin karşılanması mümkün olabilir.