Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve değiştirici güce sahip etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkacak olan kozmik enerjiyi kuvvetli hissedeceksiniz ve içinizden yükselen arzuları denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Bu arada iyimser kişilerin davranışlarını fazla sorgulamayın. Özellikle size yardımcı olmaya çalışanlara karşı daha nazik olmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Görüşlerinizi ifade edemeyeceksiniz ve bu da sizi olmanızı istenilenin tam tersi yapacak. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal yönden sizi bağlayan konular, geçmişten kaynaklanan durumlar var. Olaylara daha tarafsız yaklaşmanız iyi olacak.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük işlerde programsız davranırsanız çok yorulursunuz. Başkalarının fikirlerinin etkisinde kalırsanız gün boyu huzursuzluk yaşarsınız. Sosyal faaliyetlerde seçici davranıp, yaratıcı becerilerinizle uğraşırsanız gün verimli geçecektir.