Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz gereken bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle maddi sorunlarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının. Hassasiyetinizin arttığı bir dönem ve alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Açık havada dolaşmak ve sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Bu arada ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı gelişmeler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Ve siz de yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle sevdiğinize karşı daha anlayışlı davranmak için özen gösterin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Gelir gider dengesini kurmak için hesaplamalara gidebilirsiniz. Parasal konulardaki sıkışıklıklar sizi duygusal yönden de etkileyebilir. Başkalarından destek alarak işlerinizi daha kolay şekilde yoluna koyabilirsiniz. Gün boyunca kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatleri duygu durumunuz dengesiz olabilir. Geçmiş hesaplaşmalar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmamak ve uzun vadeli kırgınlık yaşamamak için son sözü ilk söylememek önemli.