Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

25 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli programlar yapabilir, dostlarınızla aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönem ve dostlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Bugün eski arkadaşlarınız ve uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Hareket halinde olmak ve araştırmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Partnerinizin geleceğiniz konusundaki kötümser tavrıyla uğraşmanız gerekecek. O fikrini sabit tutacak ve bu da sizi üzecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkizler burcundaki dolunayın ardından, uzaklarla ilgili konularda daha düşüncelisiniz. Bugün yeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişim konuları dikkat çekebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Olayları çok yönlü değerlendiren zihniniz gün boyu aktif. Yakın çevreden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Açılışlar, davetler olası. Bu vakte kadar tanısı konulamamış rahatsızlığınız varsa adı konabilir.