Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 Kasım 2022 Terazi burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanlar sizin istediğinizden daha uzun sürede hareke geçiyor, bu yüzden kafanız karışabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde koşullar daha akıcı. İşlerinizi bitirmeniz için uygun koşullar söz konusu. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Detaylar içinde boğulmayın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eş ya da partnerinizin baskıcı tutumları nedeniyle yanlış kararlar verebilirsiniz. Başkalarının fikirlerinin etkisi nedeniyle yönsüzlükten kaçının. Önemli olayları erteleyin. Gün boyu onay arayışı ihtiyacınız olabilir.