Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

28 Aralık 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün hem duygusal, hem de zihinsel açıdan karmaşık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Projelerinizi ve isteklerinizi şimdilik kendinize saklayın ve dedikodulardan uzak durmaya özen gösterin. Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat endişeler ve kaygılar içine girebilirsiniz ve bunun sonucunda olaylar istemediğiniz bir yönde gelişebilir. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Saygı duyduğunuz kişilerin tavsiyelerine kulak verin ve sorunları büyütmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Uykunuza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Duygusal anlamda kötü bir gün; sevgiliniz ona karşı davranışlarınızdan dolayı sizi eleştirecek ve bu da kendinize olan güveninizi incitecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konularla ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Başkaları için fazla fedakarlık yapacağınız bir günde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde koşullar daha rahatlamış olacaktır. Sosyal gruplar içinde bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizi etkileyecek gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizin katkısıyla önemli işler, anlaşmalar gelişebilir. Sizi zorlayan koşullar olsa da katılımcı olmak faydalı olur. Gün boyu sağlık hassasiyetleri var, destek almak faydalı olur.