Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

31 Aralık 2022 Terazi burcu yorumu

Bugün hem duygusal, hem de zihinsel açıdan karmaşık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Projelerinizi ve isteklerinizi şimdilik kendinize saklayın ve dedikodulardan uzak durmaya özen gösterin. Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat endişeler ve kaygılar içine girebilirsiniz ve bunun sonucunda olaylar istemediğiniz bir yönde gelişebilir. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Saygı duyduğunuz kişilerin tavsiyelerine kulak verin ve sorunları büyütmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Uykunuza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Şans sizin yanınızda! Elinizden geldiğince çalışmanız için size yeni fırsatlar, yeni bir enerji sağlayacak ve isteğinizi artıracak. Kafanızı toparlayın ve konsantre olun. Bir kaçamak yaşamaktan kaçının, özellikle de düzgün bir ilişkiniz varsa. Partneriniz bunu fark edebilir ve aynı şeyi size yapabilir; sonra bu durumdan şikayetçi bile olamazsınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konular ön planda olabilir. Maddi olaylarla ilgili zihin karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bugün sezgileriniz kuvvetli olsa da, dikkatli olmakta fayda var. Başkalarında destek almanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni fikirler üretebileceğiniz zamanlar var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Size kendinizi değerli hissettirecek olaylar yaşayabilirsiniz. İhtiyaçların karşılanması, gelir gider dengesi, ailevi meseleler konusunda çözüm arayışınız sonuç verecektir.