Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

02 Ocak 2023 Terazi burcu yorumu

Duygusal ve endişeli olabilirsiniz. Olaylara karamsar açıdan bakmak yerine dikkatinizi projelerinize odaklamalısınız. Bugün duygularınızla davranmayın ve moralinizi yükseltmek için gayret gösterin. Aslında eski isteklerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile ilgili bakış açınız değişiyor. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Ancak fazla derinleşmeyin. En ufak ayrıntılar daha dikkatinizi çekiyor ve daha önce sizi rahatsız etmeyen konular ve davranışlardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Bu çok güzel bir dönem; partnerinizle uyum sağlayabileceksiniz. Bekar olanlar, hayatlarının en önemli ilişkilerine başlayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki statünüz, hedefleriniz hakkındaki hassasiyetiniz artacak. İlişkiler ön plana çıkabilir. Daha sistemli düşünmeye başlayacaksınız, bu özel hayatınıza da yansıyacak ve yaratıcılığınız artacak. Kendiniz veya eşinizin istekleri arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yapıcı olmakta fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkilerde gelişmeler yaşanabilir. Finansal konularda beklenen gelişmeler yaşanabilir. Senenin ilk gününde olgunluk sınavları verebilirsiniz. Kendinize adil davranıp, sizi hoş tutan insanlarla vakit geçirin.