Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Ocak 2023 Terazi burcu yorumu

Sevgiye ihtiyacınızın olduğu bir dönem ve bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve duygularınızın değişmiş olduğunu anlayacaksınız. Yakınlarınızın yaşadığı olaylar yüzünden kafanız karışmış olabilir veya yapmanız gereken işleri planladığınız gibi uygulamanız zor olabilir. Alacağınız davetler, geri çeviremeyeceğiniz misafirler veya yardımcı olmanız gereken yakınlarınız nedeniyle işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Her şeyi bir anda yapmaya çalışmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Bu arada sevdiğinizi ihmal etmeyin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla buluşmak için uygun zamanlar var. Birlikte hoşça vakit geçireceğiniz kişilerle görüşmek ve geleceğiniz için plan yapmak sizi mutlu edecek. Yapacağınız planlar için rahatça para harcamak isteyebilirsiniz. İşiniz de size destek verecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek ve herkesin gözü üstünüzde olacak.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu sıkılmaya tahammülünüz yok, ancak ilişkilerde benmerkezci tutumlar sizi yorabilir. Konfor arzunuzla sosyalleşme ihtiyacını birlikte tamamlayacak görsel etkinlikler sizi hoş tutar.