Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

13 Şubat 2023 Terazi burcu yorumu

Bugün daha önceden ihmal ettiğiniz önemli bir konu üzerinde çalışmak zorunda kalacak ve bütün gün vaktinizin çoğunu bu iş üzerinde uğraşarak geçireceksiniz. Bu arada bugün arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz randevularınızı iptal etmek zorunda kalacaksınız. Ancak akşam saatlerinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırabileceksiniz. Bu arada aşırı yorgunluktan dolayı aramanız gereken birini aramayı unutabilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşantınız açısından olumsuz bir gün. Sevdiğiniz insana zaman ayıramadığınız gibi ona yapmayı planladığınız sürprizi de gerçekleştiremeyeceksiniz. Bugün sevgilinizden uzakta zaman geçireceğiniz bir gün olacak.

İş:

İş yaşantınızda sorunlarla dolu bir gün sizi bekliyor. İletişim ile ilgili yaşayacağınız problemler bazı işlerinizi yapmanıza engel olacak. Bu arada iş arkadaşlarınızdan biriyle aranızda ufak bir tartışma çıkabilir.

Para:

Maddi olarak rahat olacağınız bir gün geçireceksiniz . Yapmanız gereken bazı lüzumlu harcamaları rahatlıkla yapabileceksiniz. Bugün kendiniz için bir takım harcamalar yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün duyacağınız bir habere gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Aldığınız haberin dığruluğundan emin olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İyi fikirlerin karlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor. Endişeleri bir kenara bırakıp( ki endişeli olabilirsiniz!), mükemmeliyetçi olmanız durumunda imajınız kuvvetlenecektir. Özel bir kişiyle aranızdaki romantik bağ kendinize güveninizin artmasını sağlayacaktır. Bağlılığınız karşılıksız kalmayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde geleceğinizin belirsizliği sizi endişelendirebilir. Gün ilerledikçe kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Konuşmalar ve yazışmalar gündeminizi oluşturabilir. Gün içinde beklentilerinizde artış yaşanabilir. Akşam saatlerinde enerjinizi boşaltabileceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Bugün,güçlü bilinçaltınızı, yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizden biri bugün size beklediğinizden soğuk ve mesafeli davranabilir. Neden olduğunu kendinizce yorumlamak hatalı çıkarımlar yapmanıza sebep olabilir. Sizinle ilgisiz, tamamen kendince nedenleri olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.