Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

13 March 2023 Terazi burcu yorumu

Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek.

Aşk:

Sevgilinizin topluluk içinde size karşı biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz. Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzu onunla yoluna gitmelisiniz.

İş:

İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz.

Para:

Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir konuya çok gerekli olmadığı halde kafa yoruyorsunuz. Bu konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı projelerin tekrar ele alınması gerekiyor olabilir. Konu her ne ise, aslen herkesin istediği şekli alması muhtemelen yaz sonlarını bulabilir. Bilginiz olsun ve boşu boşuna stres yapıp kendinizi üzmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda eğitimleri planlayarak geçireceğiniz bir gün olabilir. Esnek düşünce yapınızla her işin kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Hayaller dünyasına dalıp işlerde dikkatsizlik yapmamaya özen göstermelisiniz. Akşama doğru çalışma hayatınızda zirvede kalmak için yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak yeni işlere önem vermelisiniz. Bugün, sosyalkonularla ilgili atılımlar söz konusu. İşinizle ilgili görüşeceğiniz kişilere ön yargılı olmamalısınız. Duygusal ilişkilerinizde beklediğiniz gelişimleri birazda kendi çabanızla sağlamalısınız. Özel dostlarınızı fazla ihmal ettiğinizi unutmayın.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Gitmeniz, yetişmeniz gereken yerlere ulaşmak yoracak bugün. Yolları şaşırmak, planladığınız yerlerin kapalı olması, unutulan şeylerin gecikmelere sebep olması, buluşamama, yanlış anlaşılma gibi durumlar karşısında sabırlı olun.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.