Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

17 Mart 2023 Terazi burcu yorumu

Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz. Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Umutlarınızı paylaşmak isteyenler olacak.

Aşk:

Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor gibisiniz. Aşkı, birtakım zorunluluklarla sınırlamanız partnerinizden kadar sizi de yoruyor.

İş:

İş güvenliğinizle alakalı endişeleriniz, konumunuz ve üstlendiğiniz sorumluluklarla çelişiyor. Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor.

Para:

Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir. Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir. Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortaklık veya iş birliği gerektiren işlerde daha fazla dikkatli olmanız ve çok çalışmanız gereken günlerdesiniz. Herkesin üzerine düşeni yapması ve eşitlik prensibinin gözden kaçırılmaması gereken bir süreç olabilir. Tüm burçları aynı şekilde etkileyen gün geneli: Kova burcundaki Ay?ın olumlu açıları güzel bir gün geçirmemize olanak sağlıyor. Ancak, 2012 Yılından beri 6 kez dik açı oluşturan Uranüs ve Pluton bugün son kez olumsuz görünümdeler. Özellikle, Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeç burçlarının ilk yarısında doğanlar ya da yükselen burçları veya yıldız haritalarında başka gezegenleri bu burçlarla anılanlar başta olmak üzere, dünya geneli yaşanılan stres ve gerilim içeren olaylar neticesinde hayatlarının belli kısımlarında çok önemli radikal değişiklikler gerçekleştirdiler. Bu son restleşme ise, ülkemizde ve dünya genelinde Nisan ayı başta olmak üzere Mayıs sonuna kadar kendini bir kez daha hissettirecektir. Değişim dönüşüm devam ediyor, ani gelişmelere veya ortaya çıkacak haberlere açık bir süreçteyiz. Ancak, ardından bir rahatlama ya da en azından oldukça şaşırtıcı, normalin çok dışında olarak niteleyebileceğimiz olaylar ve gelişmeler, son üç yılda olduğu kadar kendini tekrar etmeyecektir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Hareketli zamanlar sizi bekliyor. İçinizdeki pozitif tavrı dışarı yansıtmak size çok şey kazandıracaktır. Yeni şeyler öğrenme hevesinde olabilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni planlar yapacağınız zamanlar var. Arkadaşlarınızla birlikte farklı organizasyonlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs, Boğa'ya geçerken sabit düşünceler içinde hareket etmenize neden olmaktadır. Aşk yaşantınızda eğlenceli ve ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için keyif odaklı bir gün olacak. Eğlenceli vakit geçireceğiniz uğraşlar, belki de bir süredir zaman ayıramadığınız hobileriniz, partnerinizle birlikte geçirilen zaman, yapılacak sürprizler coşkulu bir gün sunacak.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.