Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 April 2023 Terazi burcu yorumu

Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak.

Aşk:

Hoş talepkarlığınız, daha henüz işin başındayken biraz baskılama gibi algılanabilir. Birlikte geçen hafta sonundan sonra, bugün de birlikte olma isteğiniz biraz fazla gibi.

İş:

Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.

Para:

En temel ihtiyaçlarınızı birer, birer lüks kapsamına almanız, gelecek adına korkular yaratıyor. Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dostluk ilişkilerinizden bazılarını sorgularken, çok fazla varsayımlarla hareket ediyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Farklı ilişkilerinizle ilgili türlü bilgiler veya haberler toplayabileceğiniz bir gün. Elinize geçen bilgileri mevcut planlarınıza en iyi şekilde adapte etmeniz gerekebilir. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler söz konusu. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız konulara yönlendirebilirsiniz. Hayatınızdaki ani gelişmelere karşı farkında olmalısınız. Parasal birikimlerinizin değerlendirmesi hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Sevdiğiniz işleri yapmaktan hoşlanıyor ve pes etmiyorsunuz. Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Paylaşımlarınız sayesinde karlı bir kazanç tablosu ortaya çıkıyor.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bir araya geleceğiniz insanlara alıcı gözle bakın. Hayatınızın devamında da kalıcı olacak ve yeni fırsatlar yaratacak kişilerle yolunuz kesişebilir. Bu hem özel hayatınızı hem de iş yaşamınızı etkileyecek bir buluşma.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.