Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

16 April 2023 Terazi burcu yorumu

Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir. Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar.

Aşk:

Her şeye rağmen bugün olumlu bir gününde. Bütün günü bir arada geçirebilirsiniz. Size neredeyse göz açtırmak istemiyor. Açıkça kıskandığını söylemiyor ama yaptıklarının asıl nedeni kıskançlık.

İş:

Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince stres yaşıyorsunuz. Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor.

Para:

Sağlamcı bakışınız, dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sıkıntılı durumlarda bazı kişilerin sizi kurtaracağını, uyaracağını veya olumlu tavsiyelerde bulunacağını sanıyorsanız, yanıyor olabilirsiniz. Eğitim, yabancılarla iişkiler, seyahat başlıklı konularda kısa bir sıkıntı yaşanabilir, ama kredi, prim, burs, sponsorluk gibi alanlarda yeni olanaklara kavuşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminize taşınabilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız içsel süreçler sizi güçlendirecektir. Finansal konularınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar var. İlişkinizde keyifsiz zamanlar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Dışa dönük ve paylaşımcı yapınızı biraz daha dengelemeli, sezgilerinizden yola çıkarak, bazı önlemler almalısınız. Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Çok yorulduğunuz için hevesiniz olsa bile enerjinizin yetmediği bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kısa bir mola şart. Ancak bu şekilde yoğun temponuzu tekrar yakalama şansınız olacak.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.