Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

20 April 2023 Terazi burcu yorumu

Bugün bazı yeni haberler alacaksınız ve öğrenecekleriniz sizi geleceğinizle ilgili harekete geçirmeye yönlendirecek. Değişik duygular içerisinde kalacaksınız. Bir arkadaşınızla aranızdaki tartışma gününüzü iyice gerginleştirebilir. Duygusal yaşamınızda bugün bazı güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Aşk:

Sevgilinizle aranızdaki kırgınlıkların sona ermesi sizi bayağı bir sevindirecek. Sevgilinizle aranızda oluşan problemleri engellemek için daha akılcı yöntemler geliştirmelisiniz.

İş:

Bugün iş ortamınızda iş arkadaşlarınızla birtakım gereksiz tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Aslında bu tatsızlıkların kaynağı siz değilsiniz ama en çok etkilen de siz olacaksınız.

Para:

Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önem kazanıyor. çeşitli yeni gelir kaynaklarına sahip olmak istiyorsunuz. Bu konuda bugün sevindirici haberler alacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İnsanların size her söylediklerini önemsiyorsunuz. Bu yüzden de stresli günler geçiriyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir işe, harekete ya da iş birliğine sorgulamaksızın bağlanmak ya da odaklanmak yerine alternatifleri gözden geçirmenizde fayda var. Bazı kişiler size bazı cevapları vermekte zorlanabilecekleri için, bu kişilerin üzerine gitmeyi bırakıp, seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi bir ölçüde meşgul edebilecek koşullar ya da değişiklikler gündeme gelebilir. Zevklerde abartıya gitmek söz konusu.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün başkası adına yapılacak bir işe koyacağınız emek konusunda ölçülü taahhütlerde bulunun. Eğer veremeyeceğiniz kadarı için söz verirseniz, sonradan güven kaybına sebep olabilirsiniz. Karşılık bekleme durumu da sorun.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.