Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

17 May 2023 Terazi burcu yorumu

Duygusal bir dönemdesiniz. İdeallerinize yakınlaştığınız hissi, enerjinizi daha da yoğunlaştırabilir. Bu moral durumuyla bugünlerde içinizde hissedeceğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir. Sağlık konularına daha özenli yaklaşmanız gerekecek. Bu konuda, bu sıralar sürdürdüğünüz boş vermişlik, başınıza küçük dertler açabilir.

Aşk:

Birtakım yargılara varmak için henüz erken. Genel sorunların etkilerini görmezden gelmemelisiniz. Araya çoktandır bir soğukluk girdi, şeklindeki düşünceleriniz, daha anlaşılır dayanaklar istiyor.

İş:

Akılcı kararlar ve akıllı seçimler, yaşanan bazı sorunların yüzeysel olduğunu ortaya çıkartacak. Sezgilerinize güveniniz biraz aşırı gibi. İş ilişkilerinizle alakalı önemli kararlar zamanı.

Para:

Birkaç güne kalmadan sevindirici haberler alabilirsiniz. Zamansız ve iyice düşünmeden yapılan harcamaların bir alışkanlığa dönüşmesini engellemeniz gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Parasal sıkışıklıklara elverişli bazı yenilenme niyetlerinizi ertelemenizde yarar var.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Üstünüzdeki yükler, vazifeleriniz veya sorumluluklarınız çok fazla ve bu durum, sizi pek çok anlamda kısıtlıyor veya işlerinizde istenen performansı göstermenizi engelliyor ya da bir şekilde engellenen işleriniz söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler bazı işleriniz ya da yapacağınız yolculuklar açısından engelleyici olabilir. Bazı olayların derinlemesine üzerine gitmek yanlış olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Elimize bazı haberler veya bilgiler geçebilir. Gereğinden fazla net konuşma, bilgileri hiçbir sansür olmaksızın aktarma eğilimimiz, fikir ayrılıkları, inanç farklılıkları ya da ideolojilerle ilgili tartışmaların içerisine girme olasılığımız artabilir. Normalde bizi motive edecek, zekileştirecek İkizler burcundaki Mars?ın sadece bir haftalık süre için (etkileri 3 gün önce başladı)Yay burcundaki Satürn le yapacağı olumsuz görünüm nedeniyle engellere, zorluklara, gerilimlere, fikir, ideoloji veya inanç farklılıklarına dayalı tartışmalara neden olabilir. Düşmanca tavırları olan kişiler, düşman kazanmak olasılığı vardır. Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır. Dişlere ve kemiklere dikkat etmelidir. Bu etkiyi en başta İkizler, Yay, Başak, Balık burçlarının ilk günlerinde doğan dinleyicilerimiz ve yükselen burçları bu burçların ilk derecelerinde olanlar başta olmak üzere hepimiz farklı alanlarda ufak tefek hissedebiliriz. Aslında güzel günlerdeyiz, ama bu düşmanca tavırları tetikleyebilecek bu gezegen açılarını yazmasak da olmazdı. ?

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konular üzerinde durmanız gerekebilir. Aradığınız güveni, huzuru bulmak konusunda bazı endişeler olabilir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Farklı yaşamak istiyor ve bunu başaramayınca öfkenizi çevrenizden çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda romantizm doruğa çıkacak. Bekarlar için büyük fırsatlar söz konusu.-İş hayatınızda, kariyerli kişilerden alacağınız destek sayesinde başarılı performanslı bir dönem geçireceksiniz. Detaylara önem verin.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.