Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

11 August 2023 Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. Derinden etkileyici olaylar karşısında cesur ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve kafanız karışabilir. Söylemek istediklerinizi anlatmanız zor olabilir fakat tavırlarınız ve davranışlarınız ile ne istediğinizi anlatmayı başaracaksınız. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Dikkatinizi yükseltin ve planlarınızı uygulamak için gayret gösterin. Çünkü gün içinde beklemediğiniz misafirleriniz olabilir veya yardıma ihtiyacı olanlar ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada yapmanız gereken işleri ihmal edebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, sosyal faaliyetlerde yer almak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Sosyal nitelikli faaliyetlerin yanında, hobileriniz veya spor da vaktinizi verebileceğiniz alanlar olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ufkunuzu genişletme isteği veya ihtiyacı duyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve iş çevrenizdeki olaylar ile kavramları açık fikirlilikle değerlendirmek, günün konuları olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz kendi doğrularınıza inan bir kişi olduğunuz için, bugün çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. Eşitlik kurallarını ihlal etmeden, çalışmalarınızı hızlı bir şekilde götürmeniz oldukça olumlu. Sizden beklenen performans çok fazla olmasına rağmen siz olayları denetleyebiliyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendi adınıza bazı riskler söz konusu olacağını, bazı avantajlar elde edeceğinizi veya bazı avantajlarınızı kaybedeceğinizi düşünerek belli sözleşmelerin, üzerinde anlaşılmış konuların veya anlaşmaların dışına çıkabilirsiniz.

Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda tamamlanma yaşayabilirsiniz. Eski konular açılabilir ve bazı aile fertleri arasında çözülme yaşanabilir. Kendi iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Değişikliklerden etkilenmek sizi güvensizliğe itebilir. Keyif aldığınız yerlerde olmak size daha iyi gelecektir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kaynak... Nezaket ve romantizm sizi yansıtmakta. Gerek maddi gerek duygusal alanda oldukça hareketli görünüyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde yer alan insanlarla uzun vadeli planlarda bulunabilirsiniz. Havadar alanlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İnsanların konuşmalarına çok takılmamalısınız.