Yay

Yay burcu yorum arşivi

27 Haziran 2020 Yay burcu yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz ve pek çok kişi ile aynı zamanda görüşmeniz gerekebilir. Bu arada duyacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir fakat kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Dedikodular ve söylentiler ile fazla ilgilenmeyin. Sözlerinize özen göstermelisiniz. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Çünkü yanlış anlamalar olabilir. Aklınızdan geçenleri hemen söylemesiniz iyi olacak. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca beklemediğiniz misafirleriniz olabilir ve kafanız karışabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Spor, beslenme veya bakım programları gibi sağlığınızı olumlu biçimde etkileyecek uygulamalara yönelebilirsiniz. Bunlar, fiziksel görünümünüzü de yakın zamanda son derece olumlu etkilemeye başlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sahip olduğunuz görevlerin başka çalışanlara dağıtılması, önümüzdeki günlerin konularından olabilir. Üstleriniz, size çok yük bindirdiklerini ve bu durumu değiştirmeleri gerektiğini düşünecekler. İleriki dönem daha rahat geçecektir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda en iyisini yapmak için çok çalışacağınız bir gündesiniz. Zirvede yeni sorumluluk sizi bekleyebilir. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Aşkta gelişmeler olabilir. Farklı ortamlara girebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Geçmişten gelen olaylar gündemi etkileyebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile içinde sebepsiz yere ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Mali konularda sürekli sizi uyaran büyüklerinizin sözlerine kulak vermelisiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Farklı aktiviteler ve değişik heyecanlar bugün sizi canlandırabilir. Ortak adımlara önem vereceksiniz. Aile hayatınızda keyif, romantizm ve biraz da keyfe keder davranışlar ortaya çıkabilir.