Yay

Yay burcu yorum arşivi

30 Haziran 2020 Yay burcu yorumu

Heyecan duyacağınız gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınızı hatırlayabilirsiniz ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Kaygılardan uzak durun ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olabilir. Veya sevdikleriniz ile ilgili kaygılar duyabilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Karamsar olsanız bile en azından yapıcı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal yönünüz ağır basabilir. Olasılıkla yakın çevrenize, özellikle de yakın akrabalarına yöneleceksiniz. Yumuşayan yapınızı tatmin edecek güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bazı önemli faaliyetleri koordine eden bir kişinin itiraz ettiğiniz hamlelerini bu dönemde düzeltme şansı yakalayabilirsiniz. İsminizin parlayabileceği bir süreç geçireceksiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde zihinsel işler sizi yorabilir. Eşinizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Yaşayacağınız değişimlerden etrafınızdakilerde etkilenebilir. Duygusal konuları abartmamaya çalışın. Harcamalarınıza dikkat edin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi dayanılmaz bir güce sahip gibi görüp insanları hafife alıyor gibisiniz. Kırıcı görünebilirsiniz. Yeni gelen iş teklifleri sizin için çok önemli, iyi değerlerdirin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca geçmişi düşünebilir, sevgi, ilgi ve korunma ihtiyacınızın arttığını fark edebilirsiniz. Finansal konularda fırsatlarınızın olacağı ve işlerinizi hızla tamamlayabileceğiniz bugün, akşam saatlerinde özlem duygusu sizi zorlayabilir ve ilişkilerinizdeki olası problemlerde sakin tavrınızı korumanız faydalı olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Girişimde bulunacağınız konularda sıkıntılar geride kalacak ama hâlâ hareket etmemeniz gereken bir dönem. Bu yüzden enerjinizi doğru kullanmak konusunda dikkatli olun.