Yay

Yay burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ve kuvvetli arzularla uyanabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz gibi olmayabilir fakat derin duygular içine girebilirsiniz. Bugün kendinizden memnun olacak ve bu memnuniyetinizi çevrenize yansıtacaksınız. Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş istekler uyanabilir. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugün duyduklarınızdan etkilenecek ve düşünceleriniz derinleşecek. Ancak fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşmak yerine günün keyfini çıkarın ve yapmak istediğiniz işler ile ilgilenin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişebilir. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişecektir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yabancıların ve yabancı ülkelerin ana temalar olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş bağlantıları veya iş ortaklıkları, yatırımlar, yurtdışındaki mesleki eğitim programları hep günün konuları arasındadır.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Üstlerinizle iletişiminizde kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Yine de çalışma arkadaşlarınızla iletişimden kaynaklanan sıkıntılar çıkabilir. Koyduğunuz hedeflere ulaşmak için değişim yoluna gidebilirsiniz. Bazı konulara yön vermek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi muazzam yüksek bir enerjide hissedecek, yaptığınız her işle öne çıkacak ve ilişkilerinizde fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sportif faaliyetler ile güzellik ve bakımıza da önem verebileceğiniz bugün akşam saatlerinde aile ilişkilerinde incinmeye açık bir enerjiden geçerken, ilişkilerinizde geçmişi fazla düşünebilir, anılarınız ile şimdiki zaman arasında kalabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk ve eğlence hayatınız için yapaca- ğınız farklı harcamalar sizi heyecanlandırsa bile bütçenizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda fazla ısrarcı davranarak ilişkinize zarar verebilirsiniz6 TEMMUZ 2016 YAY BURCU YORUMU